Odborná firma ZAKRA se specializuje na projekty vodohospodářského charakteru, jako jsou právě například domovní čističky odpadních vod nebo kanalizační či vodovodní přípojky, přičemž se zaměřuje na tvorbu plánů pro koncové klienty.

Díky široké znalosti různých druhů ČOV dokáže poradit s jejich výběrem a zároveň je zasadit do projektů. Specialisté této renomované firmy již mnohokrát řešili i velice neobvyklé problémy a vždy si s nimi poradili na jedničku.

Komplexní péče a prvotřídně odvedená práce

Firma se může pochlubit špičkovými projektanty vodohospodářských staveb, kteří díky své vysoké odbornosti a bohatým zkušenostem dokáží fundovaně zkonzultovat každou situaci a vždy doporučit to nejlepší řešení. Zmiňme například pana Ing. Faiferlíka, který je v oboru již více než dvacet pět let a za tu dobu úspěšně vyřešil nejeden zapeklitý problém.

Návrhy a plánování můžete řešit i z pohodlí domova

Pro maximální komfort uživatelů, je možné celý projekt domovní ČOV vyřídit online. O postupu a plánech se tak můžete radit, i když jste na dovolené nebo prostě jen chcete ušetřit čas.

Na základě vašeho detailního popisu pak bude vypracovaný plán, který pro vás bude ten nejvhodnější. Tuto možnost již ocenilo mnoho zákazníků, neboť jim ušetřila mnoho času a vlastně i peněz.

Cena je předem jasná a neměnná

Klienti firmy ZAKRA, vedle její odbornosti, oceňují také předem jasně danou a neměnnou cenu projektu, aniž by jim hrozili jakékoliv další vícenáklady. Cena se v případě projektů domovních čistíren odpadních vod pohybuje od 5 do 8 tisíc korun, přičemž se odvíjí od velikosti a charakteru projektu.

Svěřte plánování vlastní čističky odpadních vod do rukou firmě ZAKRA, která má za sebou pět let zkušeností ve vodohospodářském oboru, 300 úspěšných projektů a 100% spokojených zákazníků, a získáte brilantně vypracovaný projekt z rukou těch nejlepších specialistů.