Hledáme šikovné lidi, kteří mohou a chtějí pracovat z domova. Jedná se o kompletaci kuličkových per a dalších psacích potřeb. Dále o sestavování titanových šperků a kompletace hraček. Materiál je v pravidelných časech dodáván přímo na adresu pracovníka. K materiálu vždy zasíláme i podrobný fotonávod.

Na začátku měsíce se lze s operační pracovnicí domlouvat na upřednostnění konkrétní práce. To znamená, pokud raději kompletujete propisky, zažádáte si o propisky. V rámci možností se snažíme vyhovět.

loading...

Co Vám můžeme nabídnout

Práce je jednoduchá, ale vyžaduje se zručnost, preciznost a včasnost odvedené práce. Při plnění základní kvóty je výdělek 11. 680 Kč. Smlouva se podepisuje na DPP nebo je možné vykonávat na živnostenský list. Výplata je jednou za měsíc a je možné zasílat na účet i na složenku.

Jsme agentura, ale neplatíte žádné vstupní poplatky, ani akontace za dodávaný materiál. Hledáme lidi, co mají zájem o stálou práci z domu, proto vytváříme co nejefektivnější podporu a stojíme o to, aby spokojenost byla na obou stranách.

Podmínky práce z domu

Vyžadujeme precizně odvedenou práci. Důležité pro nás je i včasné odevzdávaní zkompletovaných produktů. Produkty vyzvedáváme a materiál ke kompletaci doručujeme v uvedených termínech, které je potřeba striktně dodržovat. Logistiku nelze přizpůsobit pracovníkům. To znamená, pokud se vám určí konkrétní termín, musíte převzít materiál a odevzdat hotovou zakázku. Přebírka i odevzdávání probíhá ve stejném terminu, zpravidla jednou měsíčně.

Práce je vhodná i pro invalidní důchodce a maminky na mateřské dovolené.

V případě zájmu nás kontaktujte na email. Tato nabídka práce z domova je momentálně aktuální. Nabíráme nové pracovníky.

Kontaktovat na email >>

Další aktuální nabídky práce z domova >>

Mrkněte se prosím na tento projekt na HitHit ↓↓↓

Právo koně na život vyprší s dnem jeho užitečnosti. Mizí láska, výběhy, krásné stáje i starostlivá péče. Pro mnohé majitele je totiž takový kůň na obtíž a nechtějí ho dále „zbytečně“ živit. Někteří se rozhodnout poslat ho rovnou na jatka a koně tak zužitkovat do poslední peny. A tak vznikla myšlenka vytvořit těm neužitečným, odkopnutým koním domov. Nejenom, že můžete pomoci i vy, ale  jsou tu připraveny i velmi lákavé odměny, tak nakoukněte, třeba to osloví i vás. Koňská oáza na HitHit >>