„Den D“ nebo „životní krok“ jsou častokrát používaná slovní spojení pro svatební den. A není divu. Svatba je pro ženy i muže důležitým milníkem v jejich vztahu, snad i v celém životě. Je tak přirozené, že každý v tento den touží po dokonalosti a hladkém průběhu. Hlavní je však si to užít a mít na co vzpomínat.

Svatba se plánuje většinou na první dobrou, právě proto na všem tak záleží a vše se zpočátku jeví v nedohlednu. Každý bohužel nepatří k multifunkčnímu a sebejistému páru, který je schopen si vše, od A až po Z, naplánovat i zajistit sám, a to bez sebemenší újmy a zbytečných stresů. A někdo si třeba chce celý proces prostě jen o něco více užít, vychutnat, zapamatovat si důležité momenty a ponechat přípravy na někom povolanějším. Příjemným řešením této zdánlivě nevýchodné situace může být výběr toho správného místa. Místa takového, které bude speciální jak duchem, tak i nabídkou služeb, které pomohou svatebnímu dni najít ten správný směr a oprostit snoubence, alespoň v menší míře, od stresu z celého procesu příprav a možných dalších okolností.

Svatba a svatební den

Obřad, prostory, jídlo, aranžmá, rodina, přátelé, nevěsta a ženich. To vše se skrývá pod slovem svatba a je nedílnou součástí tohoto velkolepého dne. A nebylo by více než milé mít vše zabaleno v úhledném balíčku, a pak ho jen v den svatby rozbalit a užít si ho? Zcela jistě ano! A ano, není to tak na míle vzdálené nemožnému či nedostupnému. Rodinný hotel Gregor nacházející se v okrese Brno-venkov, přímo ve vinařské obci Modřicích, nabízí v tomto ohledu širokou nabídku služeb. Organizace i veškerá příprava svatebních hostin jsou pro ně tady alfou a omegou, i radostí. Budoucí novomanželé i svatební hosté zcela určitě ocení zmíněnou pestrou nabídku služeb. Kromě příjemného prostředí rodinného hotelu a velkého sálu pro svatebčany, je zde možnost zajištění svatebního menu a rautů, aranžmá a samozřejmě i ubytování.

Nedaleko hotelu se také nachází kostel sv. Gotharda i svatební síň zdejšího městského úřadu, které lze využít. Od samotného svatebního obřadu je to tedy již kousek k hostině a svatebním hostům. Pokud je trnem v patě nebo noční můrou samotný výběr svatebního menu, není proč zoufat. Tady nabízí několik variant, které se mohou podávat, ale zároveň se nebrání ani vlastním návrhům, nápadům nebo případnému sestavení menu na míru. Není nutné si dělat hlavu ani s celým aranžmá velkého sálu. Květinová výzdoba, barevné variance, úprava slavnostního stolu a mnoho dalšího je také ve zdejší kompetenci, která se podřizuje přáním snoubenců. V hotelu Gregor vychází při plánování svatby z tradic, ale také se inspirují novými stále se měnícími trendy. Vždy se snaží vytvořit něco jedinečného a nezapomenutelného, a přesně taková by svatba měla být.

Co byste měli vědět o vitariánské dietě >>

Yoga Nidra. Poznejte tajemství Jógy vědomého snu >>

Milovníci pejsků svojí poptávkou po štěňatech podporují krutý byznys >>