Sledování filmů a seriálů online je stále populárnější a proto vám přinášíme možnost okamžitého sledování vybraného filmu nebo seriálu, aniž byste ho museli stahovat. Seznam budeme průběžně doplňovat.

Hany

Unikátní film, který byl natočen na jediný záběr. V příběhu se s drzým nadhledem a cynickým humorem zobrazuje „bahenní“ společnost, které čas i život protéká mezi prsty. Na tento film musíte mít vypnuté myšlenky a prostě se nechat jen tak svézt.  Hrají: Jiří Kocman, Hana Vagnerová, Jitka Schneiderová, Michał Sieczkowski, Ondřej Malý, Pavla Tomicová, Tereza Vítů, Róbert Nižník, Lukáš Adam, Ondřej Mataj, Petr Janiš a další. Aby se film povedlo natočit v jednom záběru, muselo všech 50 herců zkoušet snímek dva a půl měsíce před první klapkou.

loading...

Celý seznam filmů ke sledování zdarma online >>

#Top Tags
NABÍDKY PRÁCE Z DOMU  SPORT  ŠOKUJÍCÍ REALITA  SERIÁLY A FILMY ZDARMA ONLINE  AKTUÁLNĚ >>

Mrkněte se prosím na tento projekt na HitHit ↓↓↓

Právo koně na život vyprší s dnem jeho užitečnosti. Mizí láska, výběhy, krásné stáje i starostlivá péče. Pro mnohé majitele je totiž takový kůň na obtíž a nechtějí ho dále „zbytečně“ živit. Někteří se rozhodnout poslat ho rovnou na jatka a koně tak zužitkovat do poslední peny. A tak vznikla myšlenka vytvořit těm neužitečným, odkopnutým koním domov. Nejenom, že můžete pomoci i vy, ale  jsou tu připraveny i velmi lákavé odměny, tak nakoukněte, třeba to osloví i vás. Koňská oáza na HitHit >>