Magnetická pásovina s lemem na magnetické štítky vypadá podobně jako feritové magnetické fólie. Má však navíc po stranách lemy – C profil. Zasunete do ní papírové i plastové popisovací cedulky a krycí průhlednou fólii. Nařežete si ji na štítky o rozměru, který potřebujete. Jaké má pásovina výhody a na co se vám může hodit?

1) Pásovinu snadno nastříháte nůžkami, nařežete nožem

Výhodou feritové pásoviny je, že si ji můžete naformátovat na magnetické štítky podle potřeby. To vás neomezuje vybírat jen z rozměrů, které běžné magnetické štítky mají.

Pásovina s C profilem se dá stříhat nůžkami, řezat zalamovacím nožem nebo vysekávat. Stejně snadno nařežete i vložené papírové cedulky a krycí průhlednou PVC fólii.

2) Anebo si ji nechte vcelku

Magnetická pásovina na štítky se prodává většinou v metráži po metrech. Takové dlouhé kusy se vám mohou hodit pro umístění delších sdělení a nápisů či nabídek pro návštěvníky restaurace, hosty hotelu, penzionu, zákazníky showroomu.

Vložené cedulky si vytiskněte třeba vlastní. Průhledná krycí fólie je pak ochrání před znečištěním.

3) Vhodná do interiéru i exteriéru

Magnetická pásovina a magnetické štítky drží na feromagnetických materiálech, železe, oceli i pozinku a dalších kovech, ke kterým můžete přicvaknout běžné magnety.

Feritový materiál je odolný vlhkosti, korozi. Barevné magnetické fólie,ale i  pásovinu s lemem i magnetické štítky tak můžete použít nejen v interiéru, ale i venku. Pro takový případ místo papírové vsunuté cedulky použijte raději plastovou nebo tu papírovou ochraňte laminací.

Magnetická pásovina s lemem se vám hodí například:

  • Ve skladě, dílně, prodejně – na popisky materiálu, zboží, které přicvaknete k regálům, policím.
  • Pro informační systém v hotelu, restaurace, penzionu – naveďte hosty a návštěvníky na správná místa, ať vám nebloudí po podniku.
  • Na přicvaknutí popisků, vzkazů v kanceláři na magnetické nástěnce.
  • V provozech na označení surovin, výrobků v chladicích boxech, plechových skříních.
  • Na veletrhu k připevnění označení nabídek k výstavnímu stánku.
  • Ve sklenících na označení rostlin – pásovinu přicvakněte ke kovové konstrukci skleníku.

Vyberte si vhodný typ pásoviny z magnetů a vyrobte si štítky.

 Magnetické fólie a štítky najdete na webu Unimagnet.cz