Ivar Mountbatten, vzdálený bratranec královny Alžběty II., se oženil se svým dlouholetým přítelem Jamesem. Svatba se konala v soukromé kapli na zámku Bridwell Park.

Na svatbě bylo 60 hostů a mezi nimi také lordova bývalá manželka, lady Penny Mountbattenová, která se dokonce zhostila důležité úlohy a Ivara odvedla k oltáři. Nejbližší rodina královny Alžběty II., včetně královny samotné, se však obřadu nezúčastnila.

loading...

Lord Ivar se s Jamesem seznámil před třemi lety ve Švýcarsku, kde byli oba lyžovat. James pracuje jako steward.
Po roce jejich vztahu Lord veřejně prohlásil, že je gay. Za dva roky na to následovala svatba, která je vůbec první gay svatbou v královské rodině.

Lord Ivar má se svou bývalou manželkou tři dcery. Dvaadvacetiletou Ellu, dvacetiletou Alix a šestnáctiletou Luli. Oba spolu stále udržují velmi přátelské vztahy.

Ivarův otec, David Mountbatten, byl bratranec prince Philipa. Královna Victoria byla jeho praprababička, takže byl i příbuzný královny Alžběty II. On sám na svatbě Philipa s Alžbětou II. byl a dokonce jim šel za svědka.

Redakce

Mrkněte se prosím na tento projekt na HitHit ↓↓↓

Právo koně na život vyprší s dnem jeho užitečnosti. Mizí láska, výběhy, krásné stáje i starostlivá péče. Pro mnohé majitele je totiž takový kůň na obtíž a nechtějí ho dále „zbytečně“ živit. Někteří se rozhodnout poslat ho rovnou na jatka a koně tak zužitkovat do poslední peny. A tak vznikla myšlenka vytvořit těm neužitečným, odkopnutým koním domov. Nejenom, že můžete pomoci i vy, ale  jsou tu připraveny i velmi lákavé odměny, tak nakoukněte, třeba to osloví i vás. Koňská oáza na HitHit >>