Jsme česká firma a nabízíme spolupráci na bázi práce z domova. Náplní práce je sestavování jednotlivých dílů do jednoho celku. Jedná se o maloformátové výrobky, takže se s nimi dobře manipuluje. Proto je práce vhodná i pro invalidní důchodce.

Hlavní sídlo společnosti a centrální sklad je v Pardubicích, kontakt naleznete níže. 
Jakmile s námi podepíšete smlouvu, doručíme vám materiál a můžete začít s prací. Smlouva se podepisuje v naší centrále, případně nám ji podepsanou můžete zaslat doporučeně poštou.

Materiál rozvážíme přímo k vám domů, takže není nutné jej vyzvedávat ve skladu či na poště. Rozvoz nám zajišťuje dopravní firma a v případě potřeby je, po předchozí domluvě, možné vynést krabice na vámi požadované místo (tento požadavek je nutné oznámit svěřenému pracovníkovi naší firmy předem, abychom ho včas mohli postoupit přepravní firmě).

Při splnění dodávkového plánu je hodinová sazba 90 Kč/h. Dodávky se plánují vždy měsíc předem a jsou závazné. To znamená, že pokud víte, že se práci nemůžete věnovat a potřebujete například poloviční plán, je třeba to hlásit předem. Ve vyjímečných případech (nemoc, rodinné důvody), lze plán změnit i v průběhu měsíce.

Naše firma od vás nepožaduje žádné zálohy ani kauce na materiál.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na email.

Kontaktovat na email >>

Isodera s.r.o – Pardubice, 533 33 Pardubice – obec Dražkovice 157, okres Pardubice

Další aktuální nabídky práce z domova >>