Firma NETALON a.s. hledá drobné výrobce, kteří mohou pracovat z domova. Jedná se o montáž upomínkových a jiných drobných předmětů (propisky, zápisníky, klíčenky a pod.). Kompletní činnost je možné vykonávat přímo z domova jako stálou výrobu. Upřednostňujeme pracovníky, kteří mají zájem o stálou spolupráci, ideálně na HPP.

Popis práce

Vašim úkolem bude pouze samotné složení výrobku a následné odeslání do naší firmy. Výrobky se kompletně zhotovují z námi dodaného materiálu a to včetně potřebných pomůcek k výrobě (nůž na papír, lepidlo, obalový materiál- sáčky, do kterých ser zhotovené výrobky vkládají). Jedná se o výrobu menších předmětů ve formě knížeček, propisek, klíčenek a pod. které se prodávají jako upomínkové nebo firemní předměty. Následně se složené, případně slepované jednotlivé výrobky vloží do k tomu určených sáčků. Takto připravené nám je poté zašlete ke kontrole.  Vše lze zhotovovat v prostorách běžné domácnosti.

Výdělek

Výdělek je vždy za počet zhotovených výrobků, které projdou kontrolou a jsou zhotoveny v pořádku. Za jeden výrobek proplácíme 35 Kč. Podle dosavadních zkušeností je možné zhotovit 5-7 výrobků za hodinu. Výplata probíhá jednou za 14 dní na účet nebo složenkou.

Co od vás očekáváme?

Pravidelnou čtrnáctidenní odesílku složených výrobků. Hotové výrobky i materiál k jejich zhotovení se zasílají poštou. Poštovní náklady jsou hrazeny zvlášť k výplatě.

Kontaktujte nás, pokud vás naše nabídka práce z domova zaujala. Kontakt na HR firmy NETALON a.s. naleznete zde >>

Další nabídky práce z domu >>