Veletrhy, konference, workshopy, business eventy, ale také letní festivaly či hudební vystoupení, tam všude se uplatní šňůrky na krk s potiskem reprezentujícím společnost. Podívejte se na možné varianty.

Když se řekne šňůrky na krk s potiskem, většina lidí má jasno. Jde zkrátka o šňůrku, která se připevní za hlavou a následně drží visačku. Může být v různých barvách, může obsahovat různý potisk, název eventu či logo společnosti, ale to je vše. Lidé, kteří někdy šňůrky vybírali, nicméně vědí, že možnosti jsou mnohem širší.

Suchý zip, karabina, visačka?

První otázkou k zamyšlení je zakončení šňůrky na krk. Má obsahovat klasickou karabinu, visačku nebo odepínací klip? Popřípadě bude se šňůrka přes krk pouze přehazovat, upevňovat suchým zipem nebo zapínat opět na klip?

Odpovědi na tyto otázky se odvíjí od použití konkrétní varianty. Pro události, na nichž je třeba odlišit pouze pořadatele, poslouží jednoduché přehazovací šňůrky na krk. Naopak pro klienty, zvláště ty významné, se vyplatí pořídit varianty s přezkou, které umožní lanyard komfortně nasadit, aniž by se nositel rozcuchal a následně musel upravovat.

Na šířce záleží

Podstatnou otázkou k výběru šňůrky na krk je požadovaná šířka. V zásadě platí, že pro jednorázové události, kde šňůrka bude sloužit pouze pro rozlišení účastníků či nošení lehké jmenovky, postačí užší varianta. Naopak tam, kde bude šňůrka použita opakovaně, nebo kde je kladen důraz na reklamní sdělení, se vyplatí širší šňůrka. Ta zajistí větší komfort při nošení a současně také větší plochu pro potisk.

Nechte si poradit

Zvláště u reklamních šňůrek platí, že je lidé často používají delší dobu i pro jiné účely, než pro které byly vytvořeny. Tomu je potřeba požadovaný návrh přizpůsobit, proto je vhodné svoji představu o šňůrkách na krk konzultovat. Specialisté z reklamní agentury Propaq vám ochotně pomohou s výběrem ideální varianty.