Ochrana majetku, ochrana zdraví a našich nejbližších. Ideální by bylo, kdybychom mohli mít vše u jednoho pojistitele, za zajímavou cenu a jen s minimální administrativou, že? Rozhodně nejde o nějaký sen, protože podobná věc je dnes už snadno k mání!

V životě si lze jen těžko vybrat, stačí okamžik a vše může být naprosto jinak než dříve – v pozitivním i negativním slova smyslu. Bylo by proto lepší se před těmi negativy chránit, nejlépe s pojistkou, která bude komplexní a zajímavá pro každého člena rodiny…

Bezpečí a klid, spokojené usínání každý den

Pojištění Bezpečný domov PLUS je variantou pro vícečlenné domácnosti s dětmi, ale také mladé páry, které se stěhují do svého prvního společného bydlení. Stačí jediné, uvést do kontaktního formuláře, kolik metrů čtverečních má zrovna vaše nemovitost – byt, dům, ale klidně i chata nebo chalupa, vše pod jednou smlouvou (a pozor, klidně může jít i o dům, který je ještě stále ve výstavbě a finalizaci plánujete třeba až napřesrok).

Mimochodem, ruku na srdce, majetkové pojištění je velmi důležitým prvkem pro zabezpečení každé rodiny, podobně jako třeba úrazové pojištění všech ekonomicky aktivních členů domácnosti. Zkrátka a dobře, bez podobných dohod a smluv by se žilo vlastně v neustálém napětí.

Pojištění, se kterým budete v klidu i na cestách?

V neposlední řadě se nabízí – samozřejmě pod jedním dokumentem – pojištění proti blbosti. Díky němu se můžete vydat i na cesty a nebát se, že způsobíte někde nedopatřením škodu, která by pak znamenala až astronomické výdaje. Výhodou je celosvětová platnost takovéhoto pojištění a také fakt, že se může jednoduše vztahovat na všechny členy rodiny (plus za příplatek i domácí mazlíčky). Nulová spoluúčast? Ano, samozřejmě, i o té se ve smluvních podmínkách hovoří…