O Vánocích se mají plnit ta největší i nejtajnější přání. Někteří lidé spatřují své štěstí ve hmotných darech, druzí si přejí zážitky a třetí, ti sní o novém bydlení. Vědí totiž, že vlastní domov je trvalou hodnotou a nejšťastnější okamžiky ve svém životě člověk prožívá právě u rodinného stolu.

Nejlepším dárkem vašeho života, který si můžete ježíškovsky naložit, je bydlení na Vackově. Jedná se o komplex pěti architektoniky atypicky laděných bytových domů, které nabízí celkem 342 bytů o velikosti 1-5+kk. Prostor bytů je řešen tak, aby byla maximálně zajištěna vzdušnost a přísun přirozeného denního světla, a to prostřednictvím předzahrádek, lodžií, balkonů a střešních teras.

Na Žižkově to žije

Byty na prodej v Praze 3 jsou umístěny v lokalitě s geniem loci Žižkova, který se dnes doslova mění před očima. Byty jsou umístěny na pomezí tepajícího ruchu velkoměsta a oázy klidu s dostatkem zeleně. Vackov je ideálním místem určeným pro život a bydlení. Nová obchodní a rezidenční čtvrť s veškerou občanskou vybaveností je prototypem moderního života v hlavním městě.

Život v dobré čtvrti

Sen o životě na této prestižní adrese se může stát skutečností. Zájemce o byty v novostavbě by neměla odradit kupní cena, neboť může být kryta částečnou hotovostí a velmi výhodným financováním. Výhodné financování bytu přináší hypoteční úvěr se společností Hyposervis Consulting. Pomocí této hypotéky lze získat nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, znalecký posudek zhotovený na náklady banky a nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky.

Částky určené k jednotlivé splátce se dnes prakticky rovnají sumám vynaloženým za pronájem nemovitosti v Praze, tudíž je volba jasná. Investovat do svého se jednoznačně vyplatí! Vlastní bydlení se tak opravdu může stát extra dárkem pod vánočním stromečkem.