Koupit nový vůz nebo pořídit ojetinu? Otázka, která dělí společnost na dva nesmiřitelné tábory. Jedni jsou pro auto nové a poukazují na jeho výhody (například záruka). Druzí tvrdí, že za poloviční peníze pořídí kvalitní ojetinu, která jim udělá stejnou službu.

Nebudeme si hrát na Pána Boha, abychom soudili, na které straně je pravda. Můžeme pouze zkonstatovat, že prodej ojetých aut v Česku stále roste. Autobazary v Praze si na nedostatek zákazníků nemohou stěžovat. Možná i právě proto je jejich nabídka pestrá a vozy se u nich dlouho neohřejí. Zkušený personál navíc umí s výběrem poradit a sjednat výhodnou finanční podmínky, včetně leasingu.

Pouze ověřené vozy

Auto bazar slouží rovněž i majitelům, kteří chtějí svůj vůz prodat. Nabízí komisní prodej a vykupuje automobily za hotové, to znamená, že platí cash. Solidní podnik poskytuje na vybrané vozy záruku až 24 měsíců a prodává jen ověřené ojeté vozy.

Máte kupce na vaše vozidlo nebo máte zájem o jiné vozidlo a chybí vám finance? Dobrý autobazar dokáže zřídit možnost úvěru s 0% akontací anebo leasing od 10% akontace. Stejně tak umí zřídit výhodné pojištění a povinné ručení. V neposlední řadě prověří vozidla proti krádeži firmou CEBIA nebo CARDETEC.

Testovací jízdy samozřejmostí

Auto bazar AUTO-VYHYBKA staví především na vstřícném přístupu k zákazníkovi, který v jiných pražských autobazarech nenajdete. S vybraným vozem je možné vykonat testovací jízdu a prohlédnout si vůz opravdu detailně. Samozřejmostí je i garance původu vozu, takže se nemusíte obávat, že koupíte vůz s nejasným původem.

Ojetá auta umí svým majitelům sloužit ještě spousty let. K provozu po Praze a odstavení v exteriérech jsou přímo ideální. Disponují zajetým motorem, takže zvládají plynulý provoz i dopravní špičky bez mrknutí oka a strachu, že nesoustavnou jízdou po křižovatkách nezajetému motoru ublížíte. S přihlédnutím k sympatické ceně za pořízení jsou nejlepší možnou volbou pro dopravní ruch ve velkoměstě.