Jste na mateřské dovolené nebo máte prostě jen hromadu volného času a nechcete ho trávit koukáním na televizi? Pak pro ty z vás, které máte šikovné ruce, máme krásnou a zajímavou práci, kterou můžete dělat z domova. Jedná se o domácí ruční výrobu šitých hraček.

Neplatíte žádné administrační ani agenturní poplatky, jedná se o seriozní práci z domova, kdy si naše firma, v zájmu šetření peněz za drahý pronájem výrobního prostoru, u vás objednává konkrétní produkty, v tomto případě textilní hračky. Produkty se však mohou měnit, například na dětské bryndáčky nebo jednoduché oblečky.

Pro výrobu hraček je potřebná základní zručnost šití na stroji a také vlastní šicí stroj. Výroba jedné hračky dle našeho zadání obvykle trvá 60 až 90 minut, tato doba se může měnit podle zručnosti a rychlosti, kterou pracujete.

Materiál přivezeme, hotové výrobky odvezeme. Vše se plánuje předem, je nutno dodržovat termíny odevzdání.

Při splnění nastavené kvalitativní a kvantitativní kvóty je měsíční výdělek 11 450 Kč čistého. Kvóty jsou nastavované v závislosti na produktu.

Po ukončení náboru zájemců proběhne v Brně celodenní školení, kde se naučíte technologický postup šití námi zadaných produktů. Školení je zdarma, v rámci firmy.

Pokud vás naše nabídka zaujala, napište a zašlete detailní fotografie vašich ručně šitých výrobků. Může to být i oblečení, polštářky, deky, hračky atd.

Kontakt na firmu Preciza >>