Thajská farma na dětské orgány. Nejděsivější můra všech rodičů

Policisté dopadli pachatele, který měl v dodávce stovky mrtvých dětí bez orgánů. Podle následné výpovědi měla dodávka tělíčka odvést k „likvidaci“ do předem vykopaného hromadného hrobu v nedaleké pustině.
Orgány byly z dětí pravidelně vyndávaný na Thajské farmě, kterou média následně pojmenovala na „farmu dětských orgánů“. Unesené děti pocházely převážně z Malajsie.
O dětské orgány je ve světě neukojitelný zájem, bohatá klientela neváhá zaplatit obrovské částky za záchranu vlastních dětí.
Fotografie byla záměrně deformována.

Josef Mengele, seznamte se prosím:

tento nacistický „lékař“ se narodil 16. března roku 1911 v Německu. Jako zapálený nacista, lékař a ambiciózní vědec získal v roce 1934 práci v Ústavu pro dědičnou biologii a rasovou hygienu. V druhé polovině druhé světové byl jmenován hlavním lékařem v koncentračním táboře v Osvětimi, kde měl volnou ruku v jeho dalším genetickém výzkumu. K tomuto výzkumu začal brzy využívat hlavně dvojčata kterými byl přímo posedlý. Zkoušel jim například různě amputovat a následně přišívat prohozené končetiny, sešíval dvojčata k sobě, prováděl jim vzájemnou transfúzi krve, a když jedno z dvojčat zemřelo, usmrtil i to druhé, aby je mohl pitvat zároveň.
Hrůzné experimenty prováděl i na jednotlivcích. Pokoušel se například měnit barvu očí na modrou. Do očí lil různé chemikálie, což téměř vždy způsobovalo oslepnutí nebo dokonce strašlivou smrt v bolestech.
Sadistický lékař zůstal po válce bohužel nepotrestán. Podařilo se mu pod cizí identitou uprchnout do Jižní Ameriky.
Mengele a jeho „výzkumný materiál“

Vraždící krasavec Ted Bundy

Charizmatický vrah zavraždil minimálně třicet žen v sedmi amerických státech. Vraždil mladé ženy a posmrtně je znásilňoval. K některým tělům se vracel opakovaně, dokonce i po té, kdy ostatky již začaly hnít.
Bundy byl pro ženy natolik přitažlivý, že i při soudním přelíčení a navzdory tomu, co prováděl, se do něj bezhlavě zamilovalo asi dvacet žen, se kterými si ve vězení dopisoval.
Nakonec byl odsouzen k trestu smrti, ale jeho poprava se několikrát odročila, což veřejnost velmi popouzelo.
Ted Bundy byl konečně popraven 24. ledna 1989. „Před bránou věznice stálo zhruba 200 lidí. Když se doslechli, že Bundy je mrtvý, propukli v jásot,“ napsaly o popravě The New York Times.
Ted Bundy

Seznamte se s děsivým řezníkem Robertem Pictonem.

Jeho způsob vraždění a manipulace s oběťmi byl děsivý. Často rozřezával a pitval těla zavražděných žen, přičemž některé části si ponechal pro sebe, jiné používal jako krmení pro prasata a dokonce i prodával maso svých obětí, předstírajíc, že jde o maso zvířat. Po jeho dopadení ho média přezdívala „Řezník“ (což byla i jeho původní profese) nebo „Zabiják z prasečí farmy“. V jeho domácím mrazáku byly nalezeny kbelíky obsahující lebky, ruce a části nohou rozporcovaných žen. Během výslechů detektivové získali informace od zaměstnanců a sousedů farmy, kteří viděli těla žen viset na háku spolu s kusy prasečího masa a nádobami obsahujícími lidské maso.
Tyto svědectví byla v souladu s důkazy získanými forenzními odborníky. Důvodem, proč byl Pickton obviněn pouze ze 27 vražd, přestože se předpokládá, že zabil dvojnásobný počet lidí, bylo to, že mnoho těl nebylo nikdy nalezeno.
Řezník Robert Picton

Redakce