Dnešní dopoledne byla ve 14 hodin zahájena demonstrace, kde účastníci protestují proti vládním opatřením, jež souvisí s Covidem- 19. Demonstrace probíhá na Staroměstském náměstí.

Na demonstraci s názvem „Otevřeme Česko“ se sjeli lidé z celé republiky.  Protestní akce je pod taktovkou iniciativy „Chcípl PES“. Organizátoři chtějí bojkotovat vládní restrikce, které podle nich nefungují.

loading...

Organizátoři žádají všechny všechny účastníky demonstrace, aby po celou dobu trvání akce na sobě měli ochranu úst a nosu (roušky, šály a pod.) a dodržovali dosavadní vládní opatření.

Iniciativa má podporu u podnikatelů, živnostníků i mnohých umělců, mezi něž patří i Daniel Landa. Ten ve svém veřejném prohlášení řekl, že iniciativa chce, na základě doporučení fundovaných odborníku, docílit toho, aby vláda iniciovala skutečnou bezpečnou cestu k otevření Česka, bez zmatečných, nefungujících a diskriminujících rozhodnutí.

Demonstrace za svobodu a zodpovědnost | Facebook

Redakce

 

 

 

 

Mrkněte se prosím na tento projekt na HitHit ↓↓↓

Právo koně na život vyprší s dnem jeho užitečnosti. Mizí láska, výběhy, krásné stáje i starostlivá péče. Pro mnohé majitele je totiž takový kůň na obtíž a nechtějí ho dále „zbytečně“ živit. Někteří se rozhodnout poslat ho rovnou na jatka a koně tak zužitkovat do poslední peny. A tak vznikla myšlenka vytvořit těm neužitečným, odkopnutým koním domov. Nejenom, že můžete pomoci i vy, ale  jsou tu připraveny i velmi lákavé odměny, tak nakoukněte, třeba to osloví i vás. Koňská oáza na HitHit >>