Společnost PARADIGMA Call Centrum, s.r.o. nabízí volné pracovní místo komunikativní osobě s otevřeným přístupem a všeobecným přehledem. Náplní vaší práce bude mimo jiné telefonická komunikace se zákazníky společnosti – poradenství, řešení požadavků zákazníků a podpora prodeje produktů. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Požadujeme:

přirozeně komunikativního člověka, s otevřeným přístupem, všeobecným přehledem, který je flexibilní, má znalost PC na uživatelské úrovni – Word, Excel, Internet (e-mail, www) a ovládá český jazyk.

Náplní práce bude:

telefonická komunikace se stávajícími zákazníky – poradenství. Představení produktů s cílem zvolit nejvhodnější řešení. Podpora prodeje pro stávající zákazníky. Řešení požadavků zákazníků

Od nás získáte:

skvělé finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům, flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova, možnost pracovat na trvalý pracovní poměr, nebo i na dohodu. Použití nejmodernějších technologií. Uplatnění vlastních nápadů a kreativity.

V případě zájmu kontaktujte:

p. Marcela Krupová, HR manager, email:  info@paradigma.sk

Česká pobočka: PARADIGMA Call Centrum s.r.o.
Krížna 250, Krásno nad Bečvou 757 01Valašské Meziříčí
Pro naše čtenáře vyhledáváme aktuální nabídky práce z domova. Zpravidla se jedná opletení, háčkování a další handmade práce nebo lepení obálek či kompletace různých výrobků, nejčastěji propisek a hraček.

#Top Tags
NABÍDKY PRÁCE Z DOMU  SPORT  ŠOKUJÍCÍ REALITA  SERIÁLY A FILMY ZDARMA ONLINE