Miro Smolák – majitel Galerie Miro uvítal dne 17. 09. 2019 v kostele sv. Rocha unikátní hosty.  Celý večer organizovala herečka Jitka Osička, která zde křtila společně s malířem Ottou Plachtem, III. básnickou sbírku s názvem Kože hadí.

Bohatý program tvořil přednes poezie hercem a pedagogem Ladislavem Odrazilem, hudební skladba, kterou komponoval dirigent Varhan Orchestrovič Bauer na základě básnické sbírky s názvem: „Vůně mlhy pláče štětím, když motýli přelétají“, nechyběla ani originální performance autorky. Celou atmosféru doplnil hrou na klavír pianista roku Robin Finesilver.

loading...

Křtilo se peřím z rukou Varhana Orchestroviče Bauera, okvětními lístky růží vynikajícího tanečníka Vlastimila Harapese a vášnivým polibkem mediální poradkyně Lucie Ščepkové.

Celým večerem provázel slovem moderátora, herec Ondřej Dvořák – absolvent JAMU.

Galerií Miro pak voněl čerstvě upečený chléb z pekárny Velíšek. Tedy večer krásné atmosféry a poezie v pohybu.

Ukázka:

Kože hadí vášně zchladí
meridián – síla nádí
čistotou jest opředen
pro dimenze pro Eden.

Foto: Petr Brodecký

Mrkněte se prosím na tento projekt na HitHit ↓↓↓

Právo koně na život vyprší s dnem jeho užitečnosti. Mizí láska, výběhy, krásné stáje i starostlivá péče. Pro mnohé majitele je totiž takový kůň na obtíž a nechtějí ho dále „zbytečně“ živit. Někteří se rozhodnout poslat ho rovnou na jatka a koně tak zužitkovat do poslední peny. A tak vznikla myšlenka vytvořit těm neužitečným, odkopnutým koním domov. Nejenom, že můžete pomoci i vy, ale  jsou tu připraveny i velmi lákavé odměny, tak nakoukněte, třeba to osloví i vás. Koňská oáza na HitHit >>