Každý rok se v České republice koná mnoho zajímavých hudebních koncertů, které doslova rozparádí všechny přítomné. Nejvíce navštěvované jsou ty koncerty, na kterých je možné zhlédnout nějakou zahraniční celebritu. Tyto hvězdy nejčastěji navštěvují hudební koncerty konající se po celé republice. Každým rokem zavítají například do Ostravy na festival Colours of Ostrava nebo se ukážou i v krásné moravské metropoli – v Brně. Také mají své vlastní koncerty, pro které si vyberou jednu z největších hal v České republice.

I letos je program v O2 Aréně v Praze skutečně nabitý. Čekají nás návraty legendárních skupin, ALE přijedou k nám i ti, kteří tu už sice byli, ale naši krásnou republiku si oblíbili.

Pokud bychom měli vyjmenovat ty nejbližší hudební koncerty zahraničních hvězd, na které jsou lístky už takřka vyprodané, zmínili bychom legendární skupinu The Kelly Family, která se opět po několika letech vrací na hudební prkna. Pojďme si však říct ty skupiny a interprety, na které lupeny ještě seženeme.

Andrea Bocelli

Jestliže jste milovníkem spíše vážné hudby, nikoliv té současné, máme pro vás dobrou zprávu. Do pražské O2 Arény totiž míří proslulý italský tenorista, jehož jméno je znám celosvětově – Andrea Bocelli. Letos vystoupí v našem hlavním městě už v květnu (konkrétně 12. května). Těšit se můžete nejen na známé melodie, ale i na zbrusu nové melodie, které pochází z jeho nového alba, jež vyšlo na podzim loňského roku.

Enrique Iglesias

Do Česka taky míří novopečený tatínek dvojčat – Enrique Iglesias. Tento muž je idolem mnoha žen, pánové chtějí být jako on. Už v roce 2016 vyprodal menší pražskou koncertní halu, letos se rozhodl pro mnohem větší koncert, který se bude konat 8. května opět v O2 Aréně. Jelikož je o lístky velký zájem jako před dvěma lety, měli byste zakoupit lístky co nejdříve, dokud ještě jsou.