Mainstream prolomil ledy a začal poukazovat na palčivé problémy s uprchlíky. Problémem číslo jedna je násilí na ženách

Teprve nyní sbírají německá a italská média odvahu k tomu, informovat o tom, že znásilňování žen ze strany uprchlíků je reálný jev, na který se doposud díky korektní politice nesmělo poukazovat.

Itálie a Německo s odstupem doby přiznávají, že se již delší dobu potýkají s nárůsty sexuálního obtěžování či dokonce znásilnění žen, ze strany uprchlíků z muslimských zemí. Mnoho nových případů znásilnění je hlášeno z Říma, kde se pohybuje hodně turistek. Nedávno tu byla například  poblíž centrálního nádraží Termini přepadená turistka z Finska, kterou znásilnil migrant z Bangladéše. Jiná belgická turistka byla přepadená na Kapitolu, a případů nových napadení je stále více, úměrné počtu volně se pohybujících imigrantů.Že média nemohou informovat o násilnostech za stran žadatelů o azyl se poprvé ukázalo, když německé informační kanály svorně pomlčely o hromadných sexuálních útocích na ženy o silvestrovských oslavách 2015/2016 , kdy podle svědků či poškozených útočili právě skupiny mužů arabského a severoafrického vzezření. Například veřejnoprávní německá média zprávy o hromadném sexuálním obtěžování mlčela několik dní. Televize ARD se o nich zmínila až v pondělí 4. ledna.

Co je vlastně možnou příčinou sexuálních násilností ze strany arabských a afrických imigrantů? Není to jejich barva kůže, ale kultura, z níž mladí muslimští uprchlíci pocházejí, která pokrucuje jejich sexualitu, přičemž tak dotyčný nemá šanci na přirozený sexuální život známý v evropském kulturním prostoru. Potlačovaný sexuální pud se pak může proměnit v agresi. Dalším bodem tohoto problému je také mnohem silnější sexuální pud, kterým jižané disponují, a který je zároveň kombinován minimálními morálními zábranami.

Jedním z velmi diskutovaných útoků, který málem prošel médii nepovšimnut, bylo brutální napadení mladé polky, kterou na pláži v italském Rimini hromadně znásilnili čtyři muži afrického původu. Média o něm hovořila hlavně díky okamžité intervenci polského ministra spravedlnosti Patryka Jakyho, který celou událost ostře a nevybíravě odsoudil a do Itálie poslal polský vyšetřovací tým.

Nedávno došlo ke znásilnění ženy imigrantem i na území České republiky. Otřesná událost se stala na poli u severočeské obce Lukavec. Litoměřický deník napsal, že šlo o Afričana, kterého v úterý v ranních hodinách propustili z výkonu trestu v Drážďanech a vyhostili z Německa.

O případu dále informuje i  zpravodajský portál iDnes. Článek najdete zde 

Jaroslav Pejcha

Redakce

|Další zprávy 

 

I přes loňské nálezy otrávených dravců, mohou zemedělci používat na polích jed proti hrabošům

Čína čelí kritice, že z nemocnic údajně propouští nedoléčené a stále infikekční pacienty s nemocí Covid-19  

 

 

Umístění repliky Mariánského sloupu dostalo zelenou. Na Staroměstském náměstí by mohl být k vidění už v létě >>

Praha chce zatočit se systémem AirBnb. Krátkodobé pronájmy bytů turistům vyhání Pražany z centra >>

 

 

 

 

Nepřehlédněte

Nemocnice nabírají lékaře z Ukrajiny, přestože většina z nich nemá dostatečné vzdělání >>

Milovníci psů podporují krutý byznys. I chovatelské stanice s PP mohou psy chovat v klecích >> 

Lidé srovnávají Mináře s Havlem. Na internetu se rozběhla diskuze, že by měl kandidovat na prezidenta >> 

|Studujte u nás

Víte proč jsou absolventi programu Erasmus + mezi zaměstnavateli žádanější? >>