Pro čtvrtý ročník pořádaného hudebního festivalu Metronome Festival Prague 2020 již nyní hledáme šikovné brigádníky se zájmem o práci na festivalu. Jedná se o různá pracovní zadání. Asistence pořadatelům, průběžný úklid areálu místa konání, doplňování zboží do stánků, dodávka vody do barelů a další. Výborná šance jak si vydělat slušné peníze a zároveň si užít super festival, který bude opět nadupaný světovými hvězdami.

Podmínky přijetí:

  • plnoletost
  • chuť do práce
  • samostatnost
  • čeština / angličtina na uživatelské úrovni výhodou

BRIGÁDY NA FESTIVALU
simon.bulir@metronomefestival.cz

Zájemcům budeme odpovídat až do naplnění kapacity brigádníků. Pokud neodpovíme, kapacita je již naplněná, avšak v případě zájmu vás můžeme kontaktovat i později.

Festival se pořádá v červnu na Pražském Výstavišti, ale již nyní zahajujeme tvorbu databáze brigádníků. Aktualizace: další ročník festivalu se bude konat v červnu v roce 2020. Pokud budete mít zájem ucházet se o brigádu, ozvěte se v již v květnu 2020.

Fanoušci a milovníci hudebních festivalů se na Metronome Festival Prague měli možnost setkat  s takovými jmény, jako jsou Sting, Iggy Pop, Massive Attack, Chemical Brothers, Kasabian, Tom Odell, nebo David Byrne a další. Také letošní Metronome Festival Prague svým fanouškům nabídne hvězdná jména světové i české hudební scény. Těšit se můžete na Liam Gallagher, Kraftwerk, Anna Calvi, Pražský výběr, The Ills a další.

Další aktuální nabídky práce na hudebním festivalu >>

Aktuální nabídky práce z domu >>

Zprávy z Prahy >>

Hlavní zprávy >>

Redakce