Hledáte kompromis mezi životem v zábavné metropoli a poklidným rodinným bydlením v dosahu přírody? Řadový rodinný dům v Drahelčicích, které jsou od Prahy jen 6 minut jízdy autem, může být skvělým řešením vašich požadavků.

Popis domu

Dům se nachází na pozemku o velikosti 193 m², z toho je zastavěná plocha vč. parkovacího stání 99 m², 94 m² tvoří zahrada. Dům je součástí žádaného projektu Na malé růži – druhá etapa. V přízemí domu se nachází vstupní hala, technická místnost a toaleta. Dále kuchyň a prostorný obývací pokoj s přímým vstupem na zahradu. Ve druhém patře se nachází 3 pokoje, z toho jeden se šatnou a koupelnou se sprchovým koutem. Na patře se ještě nachází samostatná koupelna s vanou. Orientace pokojů je na jižní stranu, ložnice a kuchyň na sever. Parkování před domem bez problémů pro 3 osobní auta. Energetická třída skupiny B garantuje velmi nízké náklady na bydlení. Vytápění domu a ohřev vody je řešeno plynovým kotlem.

Fotogalerie domu

Další fotografie domu >>

Kontakt:

Veronika Pavlová , tel: 732 623 471 email: pavlova@ep.cz

Drahelčice

Drahelčice je malebná obec pár minut od Prahy, v jejímž těsném sousedství se nachází přírodní park Povodí Kačáku. Obec se mimo své bohaté historie, která sahá až do 13 století, může pochlubit i pečlivě udržovanou kapličkou a památnou lípou. Stáří lípy je odhadováno na cca  230  let. Mezi občany se traduje, že Lípa byla vysazena již v průběhu bojů třicetileté války.