Ethan Burke (Mat Dillon) je agentem tajné služby, který vyšetřuje, kam zmizeli dva jeho kolegové, rovněž federální agenti. Během pátrání utrpí náhle autonehodu, a když se probere z bezvědomí, vidí, že se nachází v idylickém městečku Wayward Pines. Nepamatuje si však, za jakých okolností se tam dostal. Místní lidé ho nejen chtějí přimět, aby u nich zůstal, ale Ethanovi se ani žádným způsobem nedaří navázat kontakt s okolním světem. Celé město je opředeno jakousi podivnou tajuplností a zdá se, že z něho není úniku. Ethan chce věci přijít na kloub, ale místo odpovědí naráží jen na stále nové a nové záhady. Brzy si začne uvědomovat tvrdou realitu: vypadá to, že z Wayward Pines už nikdy živý nevyvázne.

Jak sledovat seriál zdarma?

Na této platformě jsou všechny streamy zdarma, dokonce se nemusíte ani registrovat. Při kliknutí na sledování seriálu se vám třikrát po sobě otevřou stránky s reklamou. Tyto stránky jednoduše vždy zavřete a znovu kliknete na sledování. Po třetím zavřeném okně se spustí díl seriálu, který si až do konce vychutnáte bez další otravné reklamy.

Jak si nastavím dabing?

Tento seriál má český dabing, který je k dispozici registrovanému uživateli. Registrace i sledování seriálů jsou zdarma. Dabing si zvolíte kliknutím na českou vlaječku. Počítejte s tím, že každým kliknutím se vám vždy zobrazí reklama. Reklamu opět stačí zavřít a znovu kliknout na přehrávač. PO třetí či čtvrté zavřené reklamě se začne video přehrávat. České titulky jsou automaticky nastavené, není nutná registrace.

Epizoda 01×01 sledujte zde >>

 

Inspirace a návod k online sledování seriálů zdarma. Titulky i dabing. Sledujte nejnovější seriály ihned a bez registrace.