Před námi je typické březnové období s teplotami kolem 5 až 10 °C. Očekáváme spíše větší a proměnlivou oblačnost, avšak pršet bude v nejbližších dnech jen místně a krátce. Od čtvrtka bude hodně foukat, silný vítr pak hrozí zejména v neděli. Od neděle 14. března by mělo být po několik dní srážek spíše více. I příští týden nás čeká hodně proměnlivé počasí a teploty okolo 10 °C přes den.

Sluníčko na nás sice občas poskrovnu vykoukne, ale to na vysoušení půdy stačit nebude, takže pokud se vydáte na procházku byť i za slunečného počasí, počítejte se smáčenými cestami a zvolte k tomu vhodnou obuv.

loading...

Zkrátka, na to pravé jaro, které se nám během zimy občas nestydatě předvádělo, si budeme muset ještě počkat.

Mrkněte se prosím na tento projekt na HitHit ↓↓↓

Právo koně na život vyprší s dnem jeho užitečnosti. Mizí láska, výběhy, krásné stáje i starostlivá péče. Pro mnohé majitele je totiž takový kůň na obtíž a nechtějí ho dále „zbytečně“ živit. Někteří se rozhodnout poslat ho rovnou na jatka a koně tak zužitkovat do poslední peny. A tak vznikla myšlenka vytvořit těm neužitečným, odkopnutým koním domov. Nejenom, že můžete pomoci i vy, ale  jsou tu připraveny i velmi lákavé odměny, tak nakoukněte, třeba to osloví i vás. Koňská oáza na HitHit >>