Mainstream prolomil ledy a začal poukazovat na skutečné problémy s uprchlíky. Problémem číslo jedna je násilí na ženách

Teprve nyní sbírají německá a italská média odvahu k tomu, informovat o tom, že znásilňování žen ze strany uprchlíků je reálný jev, na který se doposud díky korektní politice nesmělo poukazovat.

Itálie a Německo s odstupem doby přiznávají, že se již delší dobu potýkají s nárůsty sexuálního obtěžování či dokonce znásilnění žen, ze strany uprchlíků z muslimských zemí. Mnoho nových případů znásilnění je hlášeno z Říma, kde se pohybuje hodně turistek. Nedávno tu byla například  poblíž centrálního nádraží Termini přepadená turistka z Finska, kterou znásilnil migrant z Bangladéše. Jiná belgická turistka byla přepadená na Kapitolu, a případů nových napadení je stále více, úměrné počtu volně se pohybujících imigrantů.

granule na výšku

Že média nemohou informovat o násilnostech za stran žadatelů o azyl se poprvé ukázalo, když německé informační kánaly svorně pomlčely o hromadných sexuálních útocích na ženy o silvestrovských oslavách 2015/2016 , kdy podle svědků či poškozených útočili právě skupiny mužů arabského a severoafrického vzezření. Například veřejnoprávní německá média zprávy o hromadném sexuálním obtěžování mlčela několik dní. Televize ARD se o nich zmínila až v pondělí 4. ledna.

Co je vlastně možnou příčinou sexuálních násilností ze strany arabských a afrických imigrantů? Není to jejich barva kůže, ale kultura, z níž mladí muslimští uprchlíci pocházejí, která pokrucuje jejich sexualitu, přičemž tak dotyčný nemá šanci na přirozený sexuální život známý v evropském kulturním prostoru. Potlačovaný sexuální pud se pak může proměnit v agresi. Dalším bodem tohoto problému je také mnohem silnější sexuální pud, kterým jižané disponují, a který je zároveň kombinován minimálními morálními zábranami.

Jedním z velmi diskutovaných útoků, který málem prošel médii nepovšimnut, bylo brutální napadení mladé polky, kterou na pláži v italském Rimini hromadně znásilnili čtyři muži afrického původu. Média o něm hovořila hlavně díky okamžité intervenci polského ministra spravedlnosti Patryka Jakyho, který celou událost ostře a nevybíravě odsoudil a do Itálie poslal polský vyšetřovací tým.

Famózní granule s kachním masíčkem, ze kterých se váš pejsek pomine blahem. Podívejte se, kde je můžete sehnat a nepropásněte akční balení

Soňa Navrátilová

Redakce

 

http://www.davidkoller.cz/koncerty/?kategorie=60