Práce v Praze | Hledáme recepční nástup ihned. 35 000 Kč / měsíc

Hledáme firemní recepční
nástup 1. ledna 2019 Vloženo: 03. 12. 2018

Základní náplní práce na této pozici je:

 Zabezpečit denní chod recepce a kanceláří – návštěvy, telefonické hovory, pošta, kurýrní služby, péče o kuchyňku a copy centra. Přebírat a kontrolovat příchozí faktury a následně je předávat k zaúčtování. Spravovat administrativu vozového parku – rezervace, předání vozidel, kniha jízd. Práce je na full time (40 h/týdně), PO-PÁ 8.00-16.30 hod. nebo 9.30-18.00 hod.

Požadujeme:

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Dobré organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

·         Firemní akce

·         Občerstvení na pracovišti

·         Práce v mladém a příjemném kolektivu

·         Práce výborně dostupná – metro C – Pankrác

·         4 týdny dovolené + 2 týdny placeného volna

·         Stravenky

·         Služební notebook, služební telefon

·         Makro karta

Místo výkonu práce:

·Doudlebská 1699/5, Praha, Nusle

Nástup: 01. 01. 2019

Kontakt

Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
Info@atos.net

Firemní recepční
nástup ihned. Vloženo: 03 12. 2018

Plat: 25 000 – 32 000 Kč / měsíc

Autorizovaný prodejce vozů Jeep a Alfa Romeo do svého týmu hledá posilu na pozici recepční a asistentky prodeje nových vozů.

Náplň práce:

– Přímý kontakt se zákazníky a práce s nimi
– Vyřizování e-mailových poptávek a žádostí a jejich následné přerozdělování
– Zakládání a evidence faktur ve firemním programu
– Příprava uzávěrek a dalších podkladů pro vedoucí provozovny

Všeobecné požadavky

– Reprezentativní a příjemné vystupování
– Komunikativnost
– Pečlivost a spolehlivost
– Praxe ve službách výhodou

Odborné požadavky:

– Znalost práce na PC
– Aktivní znalost angličtiny

Nabízíme

– Výborné platové ohodnocení
– Systém pravidelného kvalifikovaného školení
– Zázemí stabilní a české firmy
– Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje

I M O F A, spol. s.r.o. Životopisy prosím zasílejte na email: info@imofa.cz

Milevská 922/2, Praha – Podolí

Administrativa v účetním oddělení
nástup ihned. Vloženo: 30. 11. 2018
Hledáme výpomoc na administrativní práce do naší účtárny

• Zakládání faktur do našeho systému
• Párování nespárovaných plateb
• Příprava podkladů k DPH
• Občasná komunikací s dodavateli
• Dalšími úkoly

Co očekáváme:
• Chceš dělat něco, co Tě baví a vidět smysl i výsledky své práce
• Můžeš práci věnovat 10 – 25 hodin týdně
• Chceš mít v práci nejen kolegy, ale i přátele
• Máš radši neformální příjemné prostředí než formální sterilní openspacy
• Rád hledáš řešení i na na první pohled neřešitelné situace

Co nabízíme:
• Získání zkušeností nejen z oblasti administrativy a účetnictví
• Slevy na knížky a další firemní produkty
• Skutečně flexibilní pracovní dobu (v rozmezí 7-22 hod)
• Partu lidí zapálených pro svou práci, se kterou nikdy není nuda 🙂
• Práci, do které se budeš těšit

Jsme středně velká firma provozující internetový obchod s mezinárodní působností. Pokud jsme Tě zaujaly, zašly nám svůj životopis na email: spoluprace@megaknihy.cz Internet-Handel s.r.o.

V Praze je stálý nedostatek kvalifikovaných pracovníků, takže úměrně k tomu dochází k navyšování platů. Hledáte práci na plný úvazek? Tak nyní je ten správný čas. Práce na recepci je nejčastěji vyhledávanou prací. Je to z velké části díky tomu, že je dobře placená a zajímavá. I nadále vám budeme přinášet aktuální poptávku po zaměstnancích v českých firmách, obzvláště v Praze.

#Hledám práci #Práce v Praze #Hledáme recepční #Plat 35 – 35 000 #Jobs #Brigáda

Velká poptávka je hlavně po kvalifikovaných zaměstnancích, jako jsou například administrativní pracovníci, asistenti nebo také firemní recepční. U všech těchto pozic bývá zpravidla požadována pokročilá angličtina a nejméně středoškolské vzdělání. Zde vám přinášíme aktuální poptávku: